Litol – Dobrovice 2:1

Dvě branky z prvního poločasu rozhodly o tom, že všechny body zůstaly v Litoli. Hosté sice ve druhém dějství snížili, víc ale nestihli.

V zápase měly Dobrovice více ze hry i více šancí, ale to jim nebylo nic platné. Litol vytěžila z minima maximum. V prvním dějství otevřel skóre po deseti minutách hry z voleje Pavliš. Pak měli hosté tři vyložené příležitosti, ale pokusy Krouského, Marušky a Boška gólem neskončily.

Ve druhém poločase měli šance už jen hosté, domácí se hlavně bránili. Občas sice zahrozili brejkem, ale do úspěšného zakončení se nedostali. Pouze jednou pálil Ježek, ale vedle. V 67. minutě měl obrovsou šanci Niklfeld, ale přestřelil, Hrdinu vychytal bravurně Rathouský. V 83. minutě se hosté dočkali branky, když míč předložil Kohout Krouskému – 2:1. Více se ale neudálo a Litol mohla slavit výhru.

Branky: 10. Pavliš, 41. Petrouš (z PK) – 83. Krouský. Rozhodčí: Benák. ŽK: 0:3. Diváci: 300. Poločas: 2:0.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Helmich – Jareš, Pavliš, Bohdan, Mlčkovský – Ježek, Čáp (89. Fér).

Dobrovice: Bartoš – Jílek, Čáslava (80. Tomášek), Šulc, Tůma – Krouský, Niklfeld, Hrdina, Maruška (80. Miškovský) – Kohout, Boško.