Libiš – Litol 0:1

Rozdílnou náladu dala oběma táborům branka z kopačky Romana Veselého. Libiš tak po sestupu z divize ani napočtvrté proti Litoli nebodovala, a dokonce ani neskórovala.

Především v prvním poločase zápas nenudil. K vidění byl bezstarostný fotbal, při kterém se útočné akce střídaly na obou stranách.

V domácím dresu hýřil aktivitou Obermajer. Naladila ho hned pátá minuta, kdy zblízka vstřelil gól, který ale pro ofsajd neplatil. V další dobré možnosti pak stejný hráč zamířil z ostrého úhlu mimo a nevyšla ani akce, při které hledal některého ze spoluhráčů. V nečinnosti ale nebyl ani domácí brankář Šídlo, který si nejvážnější zákrok prvního poločasu připsal proti ráně Světlého.

Po další ráně Obermajera se v úvodu druhého poločasu ještě zapotil gólman Rathouský, následná dorážka Nováka mířila vysoko nad bránu. Pak už si vzal slovo nejstarší hráč na hřišti Roman Veselý. V 65. minutě se postavil metr za šestnáctou k přímému kopu, který neomylně uklidil do sítě.

Domácí snaha o vyrovnání místy působila hodně kostrbatě. Hráči si v zakončení spíše překáželi. Když už vystřelili, tak slabě nebo nepřesně. Na opačné straně Veselý vybízel spoluhráče k potvrzení výsledku, Bohdan ale hlavou nasměroval míč pouze do tyče.

Branka: 65. Veselý. Rozhodčí: Velebil. ŽK: Janík, Trojan – Jareš. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Litol: Rathouský – Jareš, Sosnovský, Zikmund, Helmich – Cáska, Bohdan, Mlčkovský, Světlý (85. Bodlák) – Veselý, Ježek.