Litol – Vlašim B 1:1

Necelé dvě minuty před koncem utkání přišli fotbalisté Litole o výhru nad druhým týmem tabulky a ještě z pokutového kopu.

První poločas skončil bez branek, ale Litoli vyšel vstup do druhé půle, kdy se trefil kanonýr Ježek. Byla to už jeho devatenáctá trefa v sezoně. Když už se zdálo, že domácí získají tři body, přišla v 89. minutě penalta, kterou proměnil Vořechovský.

„Zatímco my jsme byli nekompletní, hosté měli v kádru osm lidí z áčka. Hráčům musím poděkovat za bojovnost, ukázali jsme litolské srdce. Jinak by to byl pěkný fotbal, kdyby to nezkazila ta penalta,“ řekl Pavel Jareš, trenér Litole.

Branky: 47. Ježek – 89. Vořechovský (z PK). Rozhodčí: Malý. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Litol: Rathouský - Helmich, Ježek, Sosnovský, Černý - Cáska, Bohdan, Mlčkovský, Světlý - Fér (58. Šimon), Veselý.