Litol – Polaban 5:1

Domácí hráči vstoupili do utkání ve velkém stylu a hned v úvodních minutách se usadili na polovině zachraňujícího se Polabanu. Obrázek prvních minut jakoby předznamenal vývoj celého zápasu.

Litol udělila nymburským fotbalistům lekci v bojovnosti. Větší chuť po vítězství a boj o každý metr trávníku, to jsou dva hlavní faktory, které zdobily domácí hráče.

První branku domácího mužstva zaznamenal ve 13. minutě Cáska, který se trefil přesně k tyči po nahrávce agilního Ježka. Ve 25. minutě přidal druhou branku po rohovém kopu Bohdan. Ten samý hráč se prosadil i o minutu později střelou zpoza vápna.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky nastoupil Polaban aktivně, ale hned na začátku po velké chybě hostujícího gólmana vsítil čtvrtou branku litolských Sršňů Veselý. Ve zbytku utkání viděli diváci ještě po jedné brance na obou stranách.

Branky: 13. Cáska, 25. a 26. Bohdan, 51. a 90. Veselý - 71. Bejda. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 3:0.

Litol: Rathouský - Mlčkovský, Sosnovský, Bodlák, Helmich - Cáska, Bohdan, Jareš (86. Fér), Světlý - Ježek, Veselý (89. Holan).

Polaban: Hemmer - Ott, Bouda, Novotný, Mareš (46. Havlík) - Škarecký, Bejda, Černohlávek, Růžička (58. Ježdík) - Lev, Průcha (71. Černý).