Litol -Další tři body si do tabulky fotbalového krajského přeboru připsali borci Litole, kteří na svém trávníku porazili celek Milína. Ten je v tabulce na úplném chvostu.

12.9.2009

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Litol – Milín 4:1

V prvním poločase branka nepadla, a tak se rozhodlo až po změně stran. Hosté v prvním dějství dobře bránili, Litol se nedokázala prosadit.

Jako první sice inkasovali domácí fotbalisté minutu po příchodu z kabin, ale tato branka je nepoložila a zanedlouho otočili stav a pohodlně dokráčeli k jasnému vítězství. O vyrovnání se postaral útočník Ježek, který pak zvyšoval ještě na 3:1. Mezitím se trefil střídající Světlý, který byl na hřišti čtyři minuty a konečnou podobu skóre dal domácí kapitán Sosnovský.

Branky: 53. a 66. Ježek, 59. Světlý, 80. Sosnovský – 46. Hauzr. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Bobek – M. Jareš (55. Světlý), Bohdan, M. Jareš, Hubač – Ježek, Sosnovský (80. Holan).

12.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Už po osmnácté se konalo na kolbišti Pod Hůrou Semické derby koňských spřežení.
36

OBRAZEM: Koňská spřežení se sjela do Semic

Rock of Sadská je jedním z dynamicky se rozvíjejících letních festivalů.
39

Odehrál se 4. ročník festivalu Rock of Sadská

OBRAZEM: Labe zažilo paddleboarding

Nymburk – Zažít zábavu a přilákat lidi k vodě byl cíl pořadatelů sobotní soutěže v paddleboardingu, která se konala na Labi v areálu Vesláku.

OBRAZEM: Zdeněk Troška po roce opět diktoval

Přerov nad Labem - Skanzen v pohádkách Zdeňka Trošky je už tradiční srpnová akce, kterou připravuje k radosti stovek nadšených dětí i dospělých Polabské muzeum. Před desátou hodinou v sobotu dopoledne stála k pokladně u vstupu do skanzenu dlouhá fronta.

Cyklistická šampionka prožila krásné dny volna. Bez kola!

Mladá Boleslav – Tahle rodina si život bez sportu neumí představit. Přesněji řečeno život bez kola.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.