Beroun – Litol 2:4

Na začátku zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by si hosté mohli odvézt všechny body. Pak ale dali v rozmezí deseti minut tři branky a bylo rozhodnuto.

První dvě velké příležitosti měl právě Beroun, ale domácí hráči se svých šancí zalekli. A tak udeřili třikrát hosté. Domácí dali branky až ve druhém poločase. Dvěma zásahy snížili na rozdíl jediné branky a zdálo se, že hostům došel dech. Jenže pak se trefil střídající Bodlák, čímž zmrazil aktivitu berounských fotbalistů. Litol už další drama nepřipustila a v klidu dokráčela k vítězství.

Branky Litole: Čáp, Zikmund, Ježek, Bodlák. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:3.

FK Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Helmich – Fér (65. Bodlák), Pavliš, Bohdan, Mlčkovský (85. Ďurika) – Ježek (90. Sosnovský), Čáp.