Jareš: momentálně se nám hra vůbec nedaří

Nymbursko -29. kolo krajského přeboru nabídlo dvě porážky okresních zástupců Polabanu a Litole a remízu Semic, které na konci soutěže potkala dobrá forma.

16.6.2009

Ilustrační foto - fotbalFoto: Jan Bartoš

Celou sezonu nedobytná tvrt litolských fotbalistů se nyní pro hostující týmy stává dárkovou poukázkou na tři body. Litol v posledním domácím zápase prohrála 3:5 s posledními Černolicemi. „Herně se nám momentálně nedaří. Co bylo dříve pro hráče automatické, je nyní velkým problémem. Chtěli jsme se rozloučit vítězstvím před domácím publikem, ale ani to se nám bohužel nepovedlo,“ uvedl zklamaný kouč Litole Pavel Jareš.

Polaban ve svém posledním utkání na hřišti soupeře zavítal na půdu prvních Řevnic. Po nadějném prvním poločase nakonec podlehl 4:1. „Gratulujeme domácím k postupu. Dnes jsme zahráli perfektní první poločas, bohužel druhá půle se nám již tolik nepovedla,“ řekl hrající trenér Polabanu Stanislav Bejda, který zaznamenal jedinou branku hostí v utkání.

Jediné Semice si připsaly alespoň bod za domácí remízu s Novým Strašecím (2:2). Domácí mohli klidně zvítězit, ale ve druhém poločase prohospodařili svůj dvoubrankový náskok. „Splnili jsme jarní cíl, to byla záchrana. Proto jsme taky hráli uvolněněji. Byl to vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. Mohli jsme vyhrát, ale remíza je dobrá. Některé hráče jsem uvolnil na zápas B týmu, který čeká nejdůležitější zápas sezony,“ uvedl po utkání hlavní trenér Semic Karel Březina.

Autor: Petr Krejčík

16.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě.
24

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Z turnaje v malé kopané Praga cup v Milovicích
76

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.

OBRAZEM: V Pístech zavzpomínali na Michala Tučného

Písty - Tělovýchovná jednota Sokol společně s kapelou Flexiband uspořádala na hřišti v Pístech vzpomínkovou akci, která měla připomenout písničky jednoho z nejuznávanějších country zpěváků Michala Tučného. Na místním hřišti se sešlo kolem dvou stovek jeho příznivců. Protagonisté pořadu Tomáš Kukal a Petr Zápotocký si pozvali ještě další hosty. Michal Tučný by měl určitě radost.

OBRAZEM: Lhotecká Cyklotřicítka 2017

Nymbursko - Letošního ročníku Cyklotřicítky se zúčastnilo 213 jezdců. Nejlépe a také nejrychleji si s tratí poradil Václav Krejsa z Nymburka. Trať dlouhou 34 kilometrů ujel za 1 hodinu 29 minut.