SOBOTA 10.15

Příbram - Semice 1:3 (1:0) KONEC

Utkání skončilo. Sp. Příbram nevyhrál už sedm kol v řadě z toho čtyři poslední kola neudělal ani bod.

Branky: 13. Dražan - 52. Koštíř, 55. Roule, 80. Koštíř. Rozhodčí: Kabyl - Zuskin, Šimůnek. Poločas: 1:0.

Spartak Příbram:Molnár- Steinbauer, Smejkal, Huleš - Pinc, Houdek, Chlasták, Bozděch, Šutek- Králíček, Dražan.

AFK Sokol Semice:Zemánek- Kupka, T. Semecký, Bošina, Bubeník- Janáček, Vorlíček, J. Semecký, Neuhasel- Koštíř, Horejc.

SOBOTA 16.30

Řevnice - Vlašim B 1:0 (1:0) KONEC

V Řevnici se v prvním poločase hrál vyrovnaný fotbal, ale s minimem šancí. Hosté si nevytvořili prakticky žádnou, domácí měli dvě. Dva jejich úniky ale spolehlivě vyřešil brankář Doleček. Jediný gól tak padl minutu před přestávkou, kdy se po centru zpravé strany prosadil v pádu Karda.

Začátek druhého poločasu patřil hostujícímu týmu, postupně ale domácí vyrovnali hru. V závěru se hosté ve snaze vyrovnat natlačili dopředu, branka ale už nepadla. Domácí tým se tak minimálně do neděle posunul na třetí místo tabulky.

Branka: 44. Karda. Rozhodčí: Jeník - Nehasil, Nepovím. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Slavoj Řevnice: Zuzka - Rozenkranc, Bouška, Bezpalec, Pecháček - Turek, Hrubý, Šefrna, Karda - Vobotník, Bošanský.

Graffin Vlašim B: Doleček - Havlíček, Vaněk, Zachariáš, Císař - Borkovec, Křeček, Stibůrek, Nešpor - Sedláček, Kacafírek.

Beroun - Dobrovice 2:2 (2:2) KONEC

V Berouně skončil první poločas. Dobrovice zatím působí fotbalovějším dojmem, ovšem Beroun hraje oproti minulým utkáním lepší fotbal a vcelku se mu daří v útoku. V obraně je to ovšem o něco horší.

V 52. minutě neproměnil domácí Grajcar pokutový kop.

Druhý poločas byl z obou stran dost nervozní a proto nebyl k vidění pohledný fotbal. O něco více ze hry měli hosté, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. Nakonec si tak odvezli bod za remízu. S bodem jsou spokojeni ale především domácí fotbalisté.

Branky: 13. Horel, 41. Michal Novák- 29. Maruška, 40. Kohout. Rozhodčí: Železný - Mikeš, Novotný. ŽK: 1:0 (Petráš).

Č. l. Union Beroun: Lacina - Smetana, Vopěnka, Petráš, Choc - L. Novák, Grajcar, Šíma, Horel - M. Novák, Červenka.

FK Dobrovice: Kraus - Tůma, Niklfield, Šulc, Jílek - Hrdina, Maruška, Kohout, Tomášek- Krouský, Boško.

Stará Boleslav - Zápy 2:4 (2:1) KONEC

Diváci ve Staré Boleslavi viděli hned v úvodu zápasu dvě rychlé branky. Nejprve se v 5. minutě prosadil Nevěčný, ovšem okamžitě vyrovnal z penalty Antoš. Do kabin šel nakonec spokojenější domácí celek, když se do hostující brány trefil i druhý staroboleslavský útočník Beneš.

Ve druhém poločase si hosté postupně vytvořili tlak a domácí hráči nakonec odpadli. Výsledkem bylo nejprve v 77. minutě vyrovnánídíky gólu Stupky a poté stejný hráč poslal svůj tým do vedení. Výhru Záp pečetil tři minuty před koncem řádné hrací doby Petržílka.

Branky: 7. Antoš (PK), 42. Beneš- 77. a 81. Stupka, 5. Nevěčný, 87. Petržílka. Rozhodčí: Glogar - Schořovský, Jarolímek. ŽK: 0:2 (Petržílka, Kovařík). Diváci: 350. Poločas: 2:1.

Slavoj Stará Boleslav: Chrpa - Kulatka, Ježek, Zahradníček, Slováček (84. Týč)- Kvapil, Švorba, Maleňák, Živný - Antoš, Beneš.

Sokol Zápy: J. Jenáček – Jovanovský, O. Jenáček, Kovařík, Hradecký – Kubín, Socher, Petržilka, Nosek (72. Veselý ml.) – Stupka, Nevěčný (46. Slunéčko).

Černolice - Velvary 0:1 (0:1) KONEC

Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve 30. minutě po standardní situaci hostující Mucha. Ve vyrovnaném a bojovném utkání mohli domácí vyrovnat, ale v 70. minutě mířil Čáp pouze do tyče. Chví před tím měl velkou šanci ještě Dvorný, ten ale střílel vedle. Hosté mohli potvrdit výhru v 90. minutě, ovšem ani oni nebyli úspěšní.

Branky: 30. Mucha. Rozhodčí: T. Drábek - Malý, Chrudimský. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

SK Černolice: Švarc - Kuchař, Zakopal, Čáp, L. Novák - Pavlis, Macek, Macela, Šilhavý.

Sn. Velvary: Majtaník - Grohman, Moravec, Hodan, Slavíček - Průcha, Bečvář, Vošmera, Klepmt - Mašek, Mucha.

Úvaly - Libiš 0:5 (0:1) KONEC

Domácímu týmu nevyšel hlavně druhý poločas. Hosté dali ve vyrovnaném prvním poločase ze své první šance gól. Když se jim hned na začátku druhé půle povedlo dát po standardní situaci druhý gól, z domácím týmem to zamávalo. Zbytek zápasu už ovládli hosté, kteří nakonec domácím uštědřili debakl.

Branka: 19. a 46. Válek, 67. Kucler, 73. Škorvánek, 90 (+2). Pochman. Rozhodčí: Šmejkal - Benák, Hron. ŽK: 0:0. Diváci: 200.

SK Úvaly: Drbout - Panýrek, Hartman, Korbelář, Fr. Novák - Kokeš, Koucký, Špringr, Vojtěch - Matějka, Pavlíček.

Sokol Libiš: Lomský - Verner, Trojan, Zuskin - Špička, Kucler, Marek, Novák - Škorvánek - Jirásek, Válek.

NEDĚLE 16.30

Vítáme vás u pokračování on-line přenosů z krajského přeboru. Víkendové 8. kolo dnes pokračuje dvěma zápasy a díky spolupracovníků v Benátkách n. J. a Nymburce můžeme sledovat jejich průběh.

Benátky - Litol 3:3 (0:1) - KONEC

Branky: 60. Kalíšek, 66. Hrechko, 88. Hrouda- 35. Bohdan, 72. Ježek, 89. Ježek. Rozhodčí: Asník - Brožek, Brda.

Benátky n. J.: Řezáč - Mareš, Lacina, Hrouda, Kalíšek - Karásek, Vajgl, Záblatský, Korejza _ Voljanskij, Bejda

TJ Litol: Radhouský - Petrouš, Zikmund, Černý, Ďurika - Jareš, Pavliš, Bohdan, Mlčkovský - Čáp, Ježek

Polaban Nymburk - Nové Strašecí 1:3 (1:0) -v 75. minutě domácí Havrda neproměnil pokutový kop - KONEC

Branky: 30. Ott, - 60. Krumhanzl, 78.Kudela, 85. Kudela.Rozhodčí: Malý - T. Drábek, Chrudimský.

Polaban Nymburk: Doležal - Navrátil, Košvanec, Ott, Novotný - Friedl, Havrda, Sporiš, Jirásek - Žižka, Mareš

Sokol Nové Strašecí: Kut - Vosyka, Štika, Havel, Ducár - Stuchl, Mrázek, Duchoň, Vašák - Kudela, Kubec