Kounice porazila sporná penalta

Tupadly - Kounice sahaly na trávníku Tupadel po bodu, ale nakonec v prvním jarním kole fotbalové I.B třídy skupiny C prohrály.

30.3.2008

Kounice sehrály své první jarní utkání v TupadlechFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Tupadly – Kounice 2:1

Hosté z Kounic se dvacet minut hledali a za domácími zaostávali. Bylo to i tím, že už ve druhé minutě poprvé inkasovali. „Branku jsme dostali po hrubé chybě v obraně hlavou,“ řekl kounický hrající asistent trenéra Petr Veselý. Pak hosté hru srovnali a ve 38. minutě vyrovnali i skóre. Z trestného kopu se trefil Rozumný.

Ve druhém poločase byly Kounice o něco lepší, ale nemohly se prosadit střelecky. Rozhodující moment zápasu přišel osm minut před koncem, kdy rozhodčí nařídil proti hostům pokutový kop. „Ten faul se odehrál zcela mimo pokutové území,“ zlobil se na hlavního arbitra zápasu Veselý. Jeho tým tak odjel s prázdnou.

Branka Kounic: Rozumný. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Kounice: Táborský – Práchenský, Martin, Novák, Dobiáš – Musílek, Moravec, Bylina, Janeček – Koula, Rozumný (60. Veselý).

30.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zdeněk Troška představil nový film.

KRÁTCE: Setkání se Zdeňkem Troškou i odemykání Mrliny

Luděk Zelenka (vpravo) při komentování zápasu ve Velimi s Vlastimilem Vláškem.
50

Luděk Zelenka před Velimskými smekl

Ochotníci zahrají v sadském kině

Sadská - Kkajská přehlídka ochotnických divadelních souborů Klicperovy divadelní dny Sadská 2017 se uskuteční v sále kina.

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.