Velim B – Kutná Hora 1:3

Velim poslala na zahajovací zápas své béčko. A – mužstvo divizní Velimi totiž v neděli měřilo své síly na pražském trávníku proti Žižkovu.
Trenér velimské rezervy Jaroslav Češpiva do utkání vstoupil jen s pěti hráči základu. „Chtěli jsme vyzkoušet dorostence a další hráče, kteří přicházejí v úvahu pro béčko do jarní části soutěže,“ vysvětlil stav soupisky, která byla oslabena. I tak ale jeho svěřenci nepředvedli špatný výkon.

Branka Velimi: 55. Jelínek. Poločas: 0:2. Velim B: Daněk – Kyncl, Dejmek, Soukup, Vlk – Zajíc (80. Řehák), Srp, Jelínek (75.Memba), Němec (46. Nedbal) - Dostál (80. Kaprálek), Psohlavec (35. Kozel).

Kolín – Čáslav B 1:1

Vyrovnaný zápas nakonec vyrovnaně taky skončil. „Byl to typický začátek přípravy, první zápas a teprve po dvou trénincích. Moc nás neposlouchal balon. Spíš jsme rádi, že se nikdo nezranil,“ řekl k zápasu kolínský trenér Bohuslav Pilný. Podle jeho slov Kolín zahrál jen dvacet minut v druhém poločase, jinak nic moc valného nepředvedl.

Branka Kolína: 57. Michálek. Poločas: 0:0. Kolín: Čižinský – J. Biško, R. Biško, Zdeňka (46. Šourek), Vácha (46. Franc) – Kutifel (46. Holub), Třešňák, Jirků (46. Volf), Čapek (46. Kutil), Volavka (46. Kubát) – Pohorský (46. Michálek).