Poslední Jíkev doma porazila třetí Bílé Podolí

Jíkev - Ve 22. kole fotbalové I.B třídy skupiny C porazila Jíkev tým Bílého Podolí.

24.5.2008
Fotogalerie
19 fotografií

Z utkání I.B třídy Jíkev - Bílé Podolí (3:1).Foto: DENÍK/Tomáš Koníček

Jíkev - Bílé Podolí 3:1

Domácí rozhodli o svém vítězství rychlým nástupem. Už v 10. minutě našel Neužil Kápičku a ten poprvé překonal Berana v bráně Bílého Podolí. Druhý gól dal o devět minut později po centru Spilky hlavou Dudek. Jíkev si pak kontrolovala svůj náskok a soupeře pouštěla většinou po vápno. Sama pak vyrážela do rychlých brejků, které ovšem gólem neskončily.

Ve druhé půli si začala Jíkev koledovat. Hosté měli minimálně dvě nebezpečné šance, které ale zlikvidoval Zemánek. V 70. minutě Spilka vyslal Kápičku, ten si poradil i s jediným obráncem, který mu stál v cestě, ovšem nezakončil přesně. V závěru se povedlo hostům snížit díky přesné hlavičce osamoceného Semínka, jenže hned za dvě minuty se k trestnému kopu postavil Kápička a pečetil skóre na konečných 3:1.

Branky: 10. a 85. Kápička, 19. Dudek – 83. Semínko. Rozhodčí: Pixa. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 2:0.

Jíkev: Zemánek – Škuthan, Strašík, Dudek, Neužil – Vinohradov (65. Jouza), Kubín, Březina, Žežulka – Kápička, Spilka.

PŘIPRAVUJEME VIDEO Z UTKÁNÍ

Autor: Tomáš Koníček

24.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Utkání Velim - Poděbrady (1:2) se hrálo před kamerami České televize. Do ochozů přišlo 760 diváků.
50

Hráči Velimi a Poděbrad si užili televizní kamery

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.
17

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Malované perníčky připomněly Velikonoce

Velikonoční tradice v nejrůznějších formách připomínají od nynějška už každý víkend v Lesním ateliéru Kuba v Kersku. V sobotu si mohli návštěvníci prohlédnout malované velikonoční zajíčky či kraslice v podobě sladkých perníčků.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje.

Potravinou roku jsou uzeniny, pečivo i víno

Jubilejní desátý ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení se konalo v sobotu na Výstavišti v Lysé nad Labem.