Olympia Hradec Králové – Polaban Nymburk 2:1

Starší dorost Polabanu šel ve 22. minutě do vedení, když chyby v obraně potrestal Rys. Ve druhé půli se domácím povedlo vyrovnat přesnou střelou Zapadla. Zápas rozhodla 78. minuta, když se po několika hrubkách prosadil Nypl. „Odflákli jsme druhou půli a proto jsme prohráli. S takovým výkonem bodovat nemůžeme,“ zlobil se jeden z trenérů Polabanu Aleš Dočkal.

Branky: 69. Zapadlo, 78. Nypl - 22. Rys. Rozhodčí: Pilný. ŽK: 2:2. Poločas: 0:1.

Polaban: Liebelt – Krejčík, Kubín, Čejka, Najman – Havlík, Zemánek, Rys (53. Kubina), Nedorost (77. Kudrna) – Lambert (80. Lukavec), Šafránek.

Olympia Hradec Králové – Polaban Nymburk 5:0

Zápas mladších dorostenců byl do 30. minuty vyrovnaný. Pak se trefil přesnou střelou z dálky Haupt. Druhý gól přidal za chvíli Drašnar. Po přestávce vrhli hosté svoje síly do útoku, ale dvakrát inkasovali. „Byly to sporné góly,“ řekl Dočkal. Skóre pečetil po ruce Hrzána z penalty Sýkora.

Rozhodčí: Pilný. ŽK: 0:1. Poločas: 2:0.

Polaban: Liebelt – Břetenář – Valdman, Herzán (63. Petrák), Holánek – Grospič, Lukavec, Kudrna, Kysel – Ladýř, Pešek (55. Lambert).