Starší dorost podruhé zvítězil

Nymburk - Fotbaloví dorostenci Polabanu Nymburk sehráli další divizní utkání s týmy Rapidu Liberec.

8.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Tomáš Koníček

Polaban – Rapid Liberec 2:1

Starší dorost Polabanu dal po bezbrankovém prvním poločase po přestávce dva góly, na které hosté odpověděli pouze jednou v 87. minutě. „V zápase jsme mohli vyhrávat o víc gólů ale nedali jsme šance,“ litoval jeden z nymburských trenérů Aleš Dočkal mladší. Pro domácí to byla teprve druhá výhra v sezoně.

Branky Polabanu: Čerych, Kubín. Poločas: 0:0. Polaban: Pulda – Krejčík, Čejka, Kubín, Najman – Havlík, Ryšánek (76. Herzán), Zemánek, Nedorost – Šafránek, Čerych (63. Lambert).

Polaban – Rapid Liberec 2:5

Domácí mladší dorost vedl v poločase o dvě branky, pak ale inkasoval během jedenácti minut čtyři branky a to rozhodlo. „Kvůli odfláknuté druhé půli jsme přišli o všechny body,“ láteřil Dočkal mladší.

Branky Polabanu: Ryšánek, Klepač. Poločas: 2:0. Polaban: Liebelt – Petrák (18. Břetenář), Klepač, Valdman, Lukavec – Kudrna, Lambert, Herzán, Grospič – Holánek (62. Kubečka), Ryšánek (41. Kysel).

8.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Do Jizbic se vypravily úspěšné nymburské pole dancerky. Tedy dívky vyznávající relativně novou sportovní disciplínu, jejímž základem je cvičení na tyči.
7

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

KRÁTCE: V sadském jezeru jsou sinice, v Městci se pokusí o rekord

Nymbursko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Kam za letní zábavou?

Nymbursko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Výstavu o Hrabalovi připravili maďarští znalci

Nymburk – Fotografie, texty, sochy, plastiky. To všechno bude k vidění na velmi netypické výstavě, která má dnes vernisáž na velmi netypickém místě.