Union si přivezl bod za bezbrankovou remízu

Kladno – S pouhým jedním bodem se vrátili fotbaloví dorostenci Unionu Čelákovice ze hřiště týmu Novo Kladno, kde sehráli další utkání krajského přeboru.

30.3.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jiří Bittner

Novo Kladno – Čelákovice 0:0

Starší dorostenci Unionu sice branku nedali, ale to jim stačilo k zisku jednoho bodu. „Hráli jsme opět splácaní, chybělo nám sedm hráčů, měli jsme úplně novou obranu. Ale celkem jsme to zvládli. První šanci jsme měli my, pak domácí neproměnili penaltu. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Pak měly oba týmy ještě po jedné šanci, ale gól nedaly, proto skončilo utkání bez branek,“ řekl k remízovému zápasu kouč Unionu Pavel Hájek.

Čelákovice: Hlaváček – P. Mourek, Souček, Krajíček, Holcman – Zeman (75. Braniš), Lerbletier (85. Reznik), Gaži, Dohnal – Uher, Badžo.

Novo Kladno – Čelákovice 3:1

Hostující mladší dorostenci nastoupili jen v deseti a na body nedosáhli. „Docela jsme vzdorovali, první gól jsme dostali ve 39. minutě. Po třetím gólu jsme byli lepší. Neodehráli jsme úplně špatný zápas,“ řekl Hájek.

Branka Unionu: Gaži. Poločas: 1:0. Čelákovice: Krajíček – Líbal, Gaži, Baláž, Sysel – Blaščok, Okénko, Braniš, Chudoba – Reznik.

30.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

První ročník festivalu dechové hudby s názvem Hudbou k srdcím se konal na poděbradské kolonádě.
24

OBRAZEM: Dechovka přilákala na kolonádu i mladé

Z turnaje v malé kopané Praga cup v Milovicích
76

Nymburk - Na nymburské Remanenci bylo pořádně živo. Konal se zde tradiční turnaj v basketbale 3 na 3. Na první pohled bylo patrné, že o nymburské klání je obrovský zájem.

Městec Králové - Pohodová atmosféra a tuhé boje na trávníku. K tomu ještě fanynky a jejich dýmovnice. To byl turnaj v malé kopané starých gard v Městci Králové.

OBRAZEM: V Pístech zavzpomínali na Michala Tučného

Písty - Tělovýchovná jednota Sokol společně s kapelou Flexiband uspořádala na hřišti v Pístech vzpomínkovou akci, která měla připomenout písničky jednoho z nejuznávanějších country zpěváků Michala Tučného. Na místním hřišti se sešlo kolem dvou stovek jeho příznivců. Protagonisté pořadu Tomáš Kukal a Petr Zápotocký si pozvali ještě další hosty. Michal Tučný by měl určitě radost.

OBRAZEM: Lhotecká Cyklotřicítka 2017

Nymbursko - Letošního ročníku Cyklotřicítky se zúčastnilo 213 jezdců. Nejlépe a také nejrychleji si s tratí poradil Václav Krejsa z Nymburka. Trať dlouhou 34 kilometrů ujel za 1 hodinu 29 minut.