Čelákovice – Brozany 1:0

Dlouho nic nenasvědčovalo tomu, že všechny body zůstanou v Čelákovicích. Hosté měli do 60. minuty více šancí, ale pak rozhodl Dalekorej.

Utkání by se dalo nazvat soubojem zkušených hráčů proti mladíkům, kteří měli přílišný respekt. Prvních třicet minut se hrálo od vápna k vápnu. Poté začali mít navrch hosté, kteří hlavně díky střednímu záložníkovi Diveckému dobře kombinovali. Měli i nějaké šance, ale nic z toho nebylo. A v 72. minutě se míče zmocnil Dalekorej a rozhodl. Výhru mohl pojistit Matějka, ale Rada jej vytlačil ze střelecké pozice.

Poslední minuty hráli domácí v deseti. Jelínek přišel zbytečně o míč, brankář Hofta vyběhl ze šestnáctky a fauloval. Do brány musel Petr Bařina, ale následný trestný kop šel jen do zdi. V závěru už Union své vedení udržel.

Branka: 72. Dalekorej. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 1:4. ČK: 87. Hofta (Čelákovice). Diváci: 180. Poločas: 0:0.

Čelákovice: Hofta – Pavel Bařina, Homola, Kejmar, Havlát – Hakl, Jelínek, Bílý (43. Reichert), Kubeš – Dalekorej, Matoušek (68. Matějka, 88. Petr Bařina).