DVŮR KRÁLOVÉ - S pořádným výpraskem se vrátili divizní fotbalisté čelákovického Unionu z Dvora Králového.

3.9.2007

Divizní fotbalisté Čelákovic dostali ve Dvoře Královém pět branekFoto: Foto: DENÍK/Petr Bělka

Dvůr Králové – Čelákovice 5:1

“Kdo neviděl, neuvěří,“ načal hodnocení trenér Čelákovic Radovan Hromádko.
Jeho svěřenci měli v prvním poločase tři vyložené šance, ale ani jedna brankou neskončila. A tak přišel v poslední minutě první půle trest v podobě úvodní branky domácích.

Ve druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí přidali druhou branku. Pak sice snížil Mulač, ale hosté přidali zanedlouho třetí gól. „To byl zlom. Pak jsme kupili chybu za chybou,“ zlobil se Hromádko. „Jsem zklamaný, ještě jsem to nestrávil,“ dodal.

Branky: Holub 2, Kruliš, Otradovský, Brendl – Mulač. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 3:1. Diváků: 500. Poločas: 1:0. Čelákovice: Hofta – Kovařík, Mulač, Jelínek, Pecka – Hakl (46. Reichert), Skramužský, Dozorec (70. Havlát), Kubeš – Dalekorej (87. Koch), Skuhravý.

3.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly

Skupina Elán – Jožo Ráž, Vašo Patejdl a Jano Baláž.

Zámek Loučeň přivítá legendární Elán

Kontroly topenišť. Co budou v našich domácnostech úředníci prověřovat příště?

Zatímco o prospěchu kotlíkových dotací pro lepší ovzduší většina respondentů nepochybuje, kontroly topenišť, například po udání sousedů, stále vzbuzují negativní reakce.

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Mladá Boleslav – Ve svém sportovním odvětví nemá konkurenci. A zdaleka nejen v Česku. Teď si k nejrůznějším vavřínům, které i přes poměrně mladý věk posbírala, přidala jeden nový. Rakovnická minigolfistka Olivia Prokopová byla na slavnostním vyhlášení korunována Nejúspěšnějším sportovcem Středočeského kraje za rok 2016.

Jakub Novák uspěl v krajské soutěži automechaniků

Nymburk – Krásné druhé místo v krajské soutěži mladých automechaniků v Čáslavi získal student třetího ročníku SOŠ a SOU Nymburk Jakub Novák. Tohoto výsledku dosáhl v konkurenci 13 automechaniků ze Středočeského kraje.

Takhle parádně to asi dlouho netrefím, usmíval se Grospič

Poděbrady /ROZHOVOR/ – Utkání si užíval stejně jako všichni jeho aktéři. Fotbalový útočník Bohemie Poděbrady MARTIN GROSPIČ rozhodl utkání krajské I.A třídy ve Velimi, které přímým přenosem vysílala Česká televize. Poděbradský snajpr dal druhý gól svého mužstva a díky tomu Poděbrady u soupeře vyhrály 2:1. „Užíval jsem si to hrozně moc," byl po sledovaném zápase spokojený autor vítězné trefy.