Stará Lysá – Postoloprty 8:1

V 7. minutě se po pěkné kombinaci Hlaváčkové se Soukupovou dostala do zakončení útočnice Čerepušťáková, ale míč netrefila, jak by chtěla. V 10. minutě se poprvé rozvlnila síť. Vařečková poslala za obranu míč a navrátivší se Vaidová trefila poprvé 1:0. Ve 20. minutě zahrávala domácí děvčata roh a na jeho konci byla Milcová. Ve 24. minutě další roh domácích a Vařečková dala na 3:0. Pak se poprvé osmělil hostující tým, kdy ztráta míče na útočné polovině byla potrestána dlouhým nákopem za obranu a útočnice Postoloprt se nemýlila – 3:1. Do přestíávky daly domácí hráčky ještě dva góly, trefily se Vařečková a Vaidová.

V 58. minutě předvedla další akci Čerepušťáková, uvolnila nalevo Bartoňovou, která pomocí teče obránkyně trefila míč k tyči na 6:1. Oba týmy prostřídaly a lepší střídání měla starolyská děvčata. Minutu byla na hřišti Pacoňová, naběhla si na přihrávku od Čerepušťákové na přední tyč a zvýšila skóre na 7:1. V 87. minutě si Sůrová vyměnila přihrávku s Turkovou a trefila na konečných 8:1.

„První poločas jsme nezačaly dobře i kvůli soupeři bylo vše v pomalejším tempu, postupně jsme se rozehrávaly, dostávaly se do šancí a mohly si vyzkoušet i jiné věci, řekla trenérka Staré Lysé Martina Jedličková.

Branky: Vařečková 2, Vaidová 2, Milcová, Bartoňová, Pacoňová, Turková. Poločas: 5:1.