Litol – Neratovice/Byškovice 2:2

Utkání celkově moc pohledné nebylo, oba celky se prezentovaly spíše bojovností než fotbalovostí. Ale přesto byly k vidění i šance. Hned zkraje po Ježkově hlavičce dorážel Sosnovský, ale nepřesně. Na druhé straně pálil z malého vápna Gabčo, ale také nedal. Poté špatného odhlavičkování domácí obrany využil Buldra a otevřel skóre. Jenže Litol má Ježka a Sosnovského. Druhý jmenovaný vybojoval balón, vystřelil pouze do gólmana, ale na správném místě stál Ježek, který střelu dorazil – 1:1. Za deset minut měl velikou šanci opět Sosnovský, ale trestný kop namířil pouze do spojnice.

Po přestávce se opět nehrál moc pohledný fotbal. V 60. minutě vrátil po rohu hostům vedení Viskup. Domácím se ale zase podařilo vyrovnat a také to bylo po rohu, jenže pro údajný faul branka uznána nebyla. Poté měli domácí spoustu standardních situací, ale obrana všechny uhlídala. Až minutu před koncem byl ve vápně stažen Ježek a Petrouš z penalty vyrovnal.

Branky: 26. Ježek, 89. Petrouš (z PK) – 15. Buldra, 60. Viskup. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 4:3. Diváci: 300. Poločas: 1:1.
Litol: Rathouský – Černý, Bodlák, Petrouš, Janů – Mbah, Jareš (61. Mlčkovský), Bohdan, Šusta (67. Světlý) – Ježek, Sosnovský.