VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý krajský fotbal z víkendu 11. a 12. dubna

Střední Čechy/ Další díl odehrály o víkendu i ligové a divizní fotbalové soutěže dorostu a žáků. Čela tabulek, a to jak v ligových a divizních, tak i krajských soutěžích se stále více srovnávají. Došlo na čele i k další výměně. Tentokrát dorostenci Tatranu Sedlčany neuspěli v I. A třídě v Letech a vedoucí pozici museli přenechat FC Jílové, které doma zdolalo Benešov.

14.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
20. kolo: Slavia Praha B – Plzeň B 5:0 (starší), 5:0 (mladší), Teplice B – Bohemians 1905 B 1:0, 0:1, Pardubice – Motorlet 2:1, 1:4, Sparta Praha B – Meteor Praha 0:0, 1:0, Nový Bydžov – Hr. Králové B 0:5, Ml. Boleslav – Liberec 3:0, 0:0, Jablonec – Č. Budějovice B 1:3, 5:1, Kladno – Most B 2:0, 3:0.
Starší
1. Ml. Boleslav 20 17 1 2 66:17 52
2. Liberec 20 10 4 6 39:30 34
3. Slavia Praha B 16 10 2 4 39:22 32
4. Teplice B 19 10 2 7 34:26 32
5. Meteor Praha 19 9 5 5 27:21 32
6. Č. Budějovice 19 8 5 6 36:40 29
7. Motorlet 20 8 4 8 30:31 28
8. Most B 19 6 9 4 29:23 27
9. Pardubice 19 8 2 9 27:26 26
10. Sparta Praha B 20 6 6 8 30:31 24
11. Jablonec 20 6 4 10 20:28 22
12. Kladno 18 5 6 7 23:30 21
13. Hr. Králové 19 5 6 8 25:37 21
14. Plzeň B 20 5 5 10 26:32 20
15. Bohemians B 20 4 3 13 18:37 15
16. Nový Bydžov 20 3 4 13 18:56 13
Mladší
1. Jablonec 20 12 5 3 39:22 41
2. Liberec 20 11 6 3 42:23 39
3. Slavia Praha B 16 11 2 3 37:14 35
4. Sparta Praha B 20 10 5 5 44:27 35
5. Kladno 18 10 4 4 42:25 34
6. Ml. Boleslav 20 8 5 7 31:29 29
7. Pardubice 19 9 1 9 29:33 28
8. Motorlet 20 8 3 9 35:37 27
9. Plzeň B 20 7 4 9 36:40 25
10. Bohemians B 20 7 4 9 26:32 25
11. Meteor Praha 19 6 4 9 25:24 22
12. FK Teplice 19 6 4 9 29:33 22
13. Hr. Králové 19 6 4 9 24:30 22
14. Most B 19 5 3 11 24:43 18
15. Č. Budějovice B 19 4 4 11 24:48 16
16. Nový Bydžov 20 4 2 14 19:46 14

DIVIZE DOROSTU
Skupina A
16. kolo: Viktorie Žižkov – SK Benešov 1:2 (starší), 3:0 (mladší), Klatovy – Motorlet Praha B 3:3, 2:3, Rokycany – Sezimovo Ústí 3:2, 0:0, FC Graffin Vlašim – Strakonice 1:1, 0:1, Domažlice – Prachatice 3:0, 0:5, ZČE Plzeň – 1.FK Příbram B 0:2, 0:0, Písek – Sp. Příbram 2:4, 2:1.
Starší
1. Sezimovo Ústí 16 13 1 2 49:22 40
2. Benešov 16 9 1 6 33:30 28
3. Strakonice 16 8 3 5 18:17 27
4. Motorlet B 16 7 5 4 30:20 26
5. Prachatice 16 8 1 7 21:25 25
6. Vikt. Žižkov 16 7 3 6 36:19 24
7. Příbram B 16 7 3 6 29:25 24
8. Rokycany 16 7 2 7 36:37 23
9. Klatovy 16 6 5 5 32:33 23
10. Domažlice 16 6 3 7 27:35 21
11. Písek 16 6 2 8 24:29 20
12. Vlašim 16 3 4 9 18:30 13
13. Sp. Příbram 16 4 1 11 24:45 13
14. ZČE Plzeň 16 2 4 10 17:27 10
Mladší
1. Vikt. Žižkov 16 14 1 1 50:8 43
2. Příbram B 16 13 2 1 40:10 41
3. Motorlet B 16 13 1 2 56:22 40
4. Písek 16 9 2 5 29:19 29
5. Benešov 16 8 3 5 35:29 27
6. ZČE Plzeň 16 6 6 4 31:21 24
7. Sezimovo Ústí 16 6 3 7 24:28 21
8. Sp. Příbram 16 6 0 10 22:31 18
9. Klatovy 16 5 3 8 16:25 18
10. Prachatice 16 5 1 10 22:33 16
11. Strakonice 16 3 4 9 12:25 13
12. Rokycany 16 3 4 9 19:41 13
13. Domažlice 16 3 1 12 17:44 10
14. Vlašim 16 1 3 12 5:42 6
Skupina B
16. kolo: Česká Lípa – Dukla Praha 2:3, 0:2, Roudnice – Blšany 1:1, 3:1, Meteor Praha B – Junior Praha 2:3, 3:1, Sokolov – Ústí n. L. 2:0, 1:0, Libuš – Kladno B 2:1, 2:0, Děčín – Karlovy Vary 2:2, 5:3, Podolí – Varnsdorf 2:1, 5:0.
Starší
1. Dukla Praha 16 14 0 2 54:14 42
2. Sokolov 15 12 1 2 50:12 37
3. Ústí n. L. 16 11 2 3 52:24 35
4. Karlovy Vary 16 9 2 5 41:29 29
5. Kladno B 16 8 3 5 27:26 27
6. Meteor Praha 16 7 2 7 25:20 23
7. Junior Praha 16 6 5 5 27:35 23
8. Varnsdorf 16 6 2 8 27:27 20
9. Libuš 16 5 4 7 33:46 19
10. Česká Lípa 16 4 3 9 22:40 15
11. Roudnice 16 3 5 8 20:27 14
12. Podolí 16 4 0 12 18:46 12
13. Děčín 16 2 4 10 20:38 10
14. Blšany 15 3 1 11 21:53 10
Mladší
1. Sokolov 15 12 3 0 48:11 39
2. Dukla Praha 16 12 3 1 58:24 39
3. Libuš 16 12 0 4 54:20 36
4. Podolí 16 10 4 2 44:22 34
5. Česká Lípa 16 9 2 5 45:34 29
6. Meteor Praha 16 8 3 5 32:19 27
7. Roudnice 16 9 0 7 32:24 27
8. Ústí n. L. 16 7 4 5 39:17 25
9. Junior Praha 16 4 1 11 25:63 13
10. Kladno 16 3 2 11 22:42 11
11. Karlovy Vary 16 3 2 11 30:56 11
12. Blšany 15 3 1 11 25:59 10
13. Děčín 16 3 1 12 19:53 10
14. Varnsdorf 16 3 0 13 24:53 9
Skupina C
16. kolo: AFK Chrudim – Jablonec B 4:1, 2:2, Rapid Liberec – Dvůr Králové 0:2, 3:5, Náchod/Deštné – Ol. Hradec Králové 1:3, 1:4, FK Kolín – Choceň 4:0, 8:0, Zenit Čáslav – Pěnčín/Turnov 1:0, 3:1, FK Mladá Boleslav B – Pardubice 2:0, 3:0, Polaban Nymburk – Liberec B 2:6, 0:7.
Starší
1. AFK Chrudim 16 13 1 2 49:19 40
2. Ml. Boleslav B 16 12 2 2 47:10 38
3. Liberec B 16 8 4 4 35:21 28
4. Čáslav 16 8 2 6 37:33 26
5. Pěnčín/Turnov 16 8 2 6 32:29 26
6. Jablonec B 16 7 3 6 37:32 24
7. Dvůr Králové 16 7 2 7 22:24 23
8. Pardubice 16 6 3 7 25:20 21
9. Ol. Hr. Králové 16 6 3 7 30:37 21
10. FK Kolín 16 6 2 8 27:37 20
11. Rapid Liberec 16 4 2 10 15:32 14
12. Náchod/Deštné 16 3 4 9 25:43 13
13. Choceň 16 4 1 11 15:39 13
14. Nymburk 16 3 3 10 19:39 12
Mladší
1. FK Kolín 16 13 2 1 43:19 41
2. Ml. Boleslav B 16 12 2 2 60:9 38
3. Ol. Hr. Králové 16 12 0 4 47:12 36
4. AFK Chrudim 16 10 2 4 37:15 32
5. Liberec B 16 10 1 5 48:22 31
6. Jablonec B 16 9 3 4 40:22 30
7. Pardubice 16 9 1 6 41:23 28
8. Čáslav 16 7 2 7 29:26 23
9. Dvůr Králové 16 7 0 9 35:43 21
10. Pěnčín/Turnov 16 6 2 8 28:49 20
11. Náchod/Deštné 16 4 2 10 28:53 14
12. Rapid Liberec 16 2 2 12 28:48 8
13. Nymburk 16 1 0 15 18:70 3
14. Choceň 16 0 1 15 6:77 1

ŽÁCI - ČESKÁ LIGA
20. kolo: Slavie Praha – SK Kladno 1:0 (starší), 6:1 (mladší), Liberec – Jablonec 0:1, 0:4, Most – Vejprnice 2:2, 8:0, 1. FK Příbram – -Sparta Praha 5:0, 0:1, Hradec Králové – Plzeň 1:1, 3:1, Bohemians 1905 – Teplice 3:3, 0:4, Pardubice – Č. Budějovice 1:3, 1:0, Ml Boleslav – Hořovicko 9:0, 1:0. Dohrávka: 1. FK Příbram – Most 1:1, 4:1.
Starší
1. Slavie Praha 20 15 1 4 69:17 46
2. Bohemians 05 20 13 4 3 46:14 43
3. Teplice 20 13 3 4 65:26 42
4. Sparta Praha 20 12 5 3 48:23 41
5. 1. FK Příbram 19 11 2 6 47:22 35
6. Most 20 9 7 4 37:24 34
7. Č. Budějovice 20 9 4 7 56:26 31
8. Plzeň 20 9 4 7 48:25 31
9. Hr. Králové 20 8 6 6 50:24 30
10. Ml. Boleslav 20 7 5 8 52:37 26
11. Pardubice 20 6 6 8 49:32 24
12. Liberec 20 7 2 11 34:32 23
13. Kladno 19 4 3 12 30:49 15
14. Jablonec 20 4 2 14 23:48 14
15. Vejprnice 20 3 4 13 16:45 13
16. Hořovicko 20 0 0 20 6:232 0
Mladší
1. Sparta Praha 20 19 1 0 62:5 58
2. 1. FK Příbram 19 16 1 2 84:9 49
3. Teplice 20 15 1 4 67:26 46
4. Slavia Praha 20 13 5 2 51:16 44
5. Hr. Králové 20 11 4 5 44:21 37
6. Jablonec 20 11 2 7 44:21 35
7. Kladno 19 10 1 8 39:41 31
8. Plzeň 20 9 2 9 39:30 29
9. Č. Budějovice 20 8 4 8 44:36 28
10. Most 20 9 1 10 31:35 28
11. Pardubice 20 6 1 13 27:38 19
12. Liberec 20 5 2 13 30:46 17
13. Bohemians 05 20 5 2 13 16:42 17
14. Ml. Boleslav 20 4 3 13 16:42 15
15. Hořovicko 20 3 0 17 18:62 9
16. Vejprnice 20 0 0 20 9:151 0

ŽÁCI – ČESKÁ DIVIZE
Skupina A
16. kolo: České Budějovice B – Podolí 2:1 (starší), 1:4 (mladší), 1. FK Příbram B – Doubravka 1:1, 8:1, Bohemians 1905 B – Jindřichův Hradec 3:1, 5:0, Motorlet Praha – Strakonice 1:0, 3:1, Vikt. Plzeň B – Tábor 3:0, 2:1, Tachov – Slavia Praha B 1:1, 0:5, Písek – Klatovy 1:2, 5:2.
Starší
1. Motorlet 16 14 0 2 50:9 42
2. Slavie Praha B 16 13 2 1 57:7 41
3. Tábor 16 8 5 3 23:24 29
4. Plzeň B 16 8 3 5 33:24 27
5. Tachov 16 6 5 5 25:35 23
6. Bohemians B 16 7 1 8 32:28 22
7. Podolí 16 7 1 8 32:30 22
8. Písek 16 6 4 6 21:27 22
9. Doubravka 16 6 2 8 22:28 20
10. Č. Budějovice 16 5 4 7 16:19 19
11. Příbram B 16 4 4 8 22:41 16
12. J. Hradec 16 4 2 10 23:32 14
13. Klatovy 16 3 2 11 17:48 11
14. Strakonice 16 2 3 11 24:45 9
Mladší
1. Motorlet 16 15 0 1 82:8 45
2. Podolí 16 12 2 2 56:14 38
3. Slavie Praha B 16 11 3 2 51:17 36
4. Písek 16 10 1 5 35:24 31
5. Strakonice 16 7 5 4 37:19 26
6. Bohemians B 16 8 2 6 41:28 26
7. Klatovy 16 7 1 8 35:43 22
8. Tachov 16 5 4 7 37:40 19
9. Příbram B 16 5 3 8 28:43 18
10. Č. Budějovice 16 5 2 9 17:34 17
11. Tábor 16 4 4 8 27:32 16
12. Plzeň B 16 5 0 11 21:54 15
13. Doubravka 16 2 3 11 14:66 9
14. J. Hradec 16 1 0 15 7:66 3
Skupina B
16. kolo: Karlovy Vary – Most B 1:1, 5:0, Meteor Praha – Žižkov 1:2, 2:0, Ústí n. L. – Sokolov 2:0, 4:0, Junior Praha – Sparta Praha B 1:0, 1:4, Bílina – Stará Boleslav 4:2, 6:0, Dukla Praha – Teplice B 1:0, 1:0, Ostrov – Neratovice /Byškovice odloženo.
Starší
1. Sokolov 16 12 1 3 58:17 37
2. Ústí n. L. 16 12 1 3 53:21 37
3. Sparta Praha B 16 12 0 4 45:12 36
4. Dukla Prah 16 10 1 5 45:15 31
5. Teplice B 16 10 1 5 39:19 31
6. Meteor Praha 16 9 3 4 33:12 30
7. Žižkov 16 9 2 5 45:13 29
8. Junior Praha 16 6 2 8 22:23 20
9. Most B 16 5 4 7 32:32 19
10. Neratovice 15 5 4 6 23:26 19
11. Karlovy Vary 16 4 1 11 18:53 13
12. St. Boleslav 16 3 2 11 19:51 11
13. Bílina 16 3 0 13 18:65 9
14. Ostrov 15 0 0 15 3:94 0
Mladší
1. Sparta Praha B 16 14 1 1 75:13 43
2. Ústí n. L. 16 13 1 2 54:10 40
3. Karlovy Vary 16 11 3 2 54:17 36
4. Meteor Praha 16 10 2 4 44:21 32
5. Sokolov 16 9 4 3 52:23 31
6. Dukla Praha 16 9 2 5 37:27 29
7. Neratovice 15 7 2 6 34:33 23
8. Most B 16 6 2 8 24:38 20
9. Žižkov 16 6 1 9 32:25 19
10. Teplice B 16 5 3 8 29:34 18
11. Junior Praha 16 4 1 11 30:54 13
12. Bílina 16 1 4 11 12:65 7
13. St. Boleslav 16 2 0 14 11:53 6
14. Ostrov 15 0 2 13 5:80 2
Skupina C
16. kolo: Pardubice B – Nymburk 0:1, 8:1, Liberec B – Svitavy 2:0, 0:0, Náchod/Deštné – Čáslav 0:1, 2:0, FK Kolín – Vysoké Mýto 1:1, 1:2, Ol. Hr. Králové – Nový Bydžov 1:3, 1:3, Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 1:1, 2:1, Rychnov n. K. – AFK Chrudim 0:7, 0:7.
Starší
1. Nový Bydžov 16 12 2 2 38:17 38
2. AFK Chrudim 16 11 2 3 56:17 35
3. Hr. Králové B 16 9 3 4 27:14 30
4. Ml. Boleslav 16 9 3 4 33:23 30
5. Vysoké Mýto 16 6 7 3 15:11 25
6. Nymburk 16 8 1 7 23:28 25
7. Náchod/Deštné 16 8 0 8 24:30 24
8. FK Kolín 16 6 3 7 30:30 21
9. Čáslav 16 6 3 7 18:18 21
10. Pardubice B 16 6 2 8 26:22 20
11. Svitavy 16 5 3 8 22:29 18
12. Liberec B 16 5 1 10 26:51 16
13. Rychnov n. K. 16 3 1 12 16:43 10
14. Ol. Hr. Králové 16 2 1 13 13:34 7
Mladší
1. Náchod/Dešt. 16 15 1 0 62:6 46
2. AFK Chrudim 16 13 1 2 64:15 40
3. Nový Bydžov 16 12 2 2 65:15 38
4. Ol. H. Králové 16 10 0 6 36:16 30
5. Vysoké Mýto 16 9 2 5 28:26 29
6. FK Kolín 16 8 2 6 36:29 26
7. Svitavy 16 7 3 6 36:14 24
8. Čáslav 16 5 6 5 28:17 21
9. Ml. Boleslav B 16 5 3 8 27:25 18
10. Hr. Králové B 16 6 0 10 35:34 18
11. Pardubice B 16 5 1 10 33:40 16
12. Liberec B 16 3 2 11 25:40 11
13. Rychnov n. K. 16 1 3 12 24:64 6
14. Nymburk 16 0 0 16 4:162 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
20. kolo: SK Rakovník – Slaný 1:1 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – FK Kolín B 4:2, 0:4, Brandýs n. L. – Velim 2:0, 3:5, St. Boleslav – Čelákovice 1:1, 1:1, Beroun – Novo Kladno 2:3, 1:1, Kutná Hora – AFK Kolín 3:2, 13:1, Kosmonosy – Dobříš 4:0, 2:0, Neratovice – Hořovicko odloženo. Dohrávky: Hořovicko – Novo Kladno 4:0, 2:1, Dobříš – AFK Kolín 5:2, 2:0.
Starší
 1. Hořovicko 19 13 3 3 55:22 42
2. Kosmonosy 19 13 2 4 50:23 41
3. Kutná Hora 20 12 3 5 61:27 39
4. Slaný 19 12 3 4 46:27 39
5. Neratovice 18 11 3 4 33:21 36
6. St. Boleslav 20 11 2 7 54:52 35
7. Čelákovice 20 8 3 9 38:40 27
8. Rakovník 20 8 3 9 34:39 27
9. AFK Kolín 20 8 2 10 42:49 26
10. Dobříš 20 8 2 10 33:43 26
11. Novo Kladno 18 7 3 8 29:42 24
12. Jun. Kralupy 20 6 4 10 46:48 22
13. Velim 20 6 2 12 34:45 20
14. FK Kolín B 20 5 3 12 33:50 18
15. Beroun 20 5 0 15 23:64 15
16. Brandýs n. L. 19 4 0 15 24:43 12
Mladší
1. SK Rakovník 20 17 2 1 56:19 53
2. Kutná Hora 20 17 1 2 73:20 52
3. Neratovice 18 13 4 1 68:17 43
4. St. Boleslav 20 11 2 7 63:52 35
5. Hořovicko 19 10 3 6 68:44 33
6. Dobříš 20 10 2 8 41:34 32
7. Brandýs n. L. 19 8 5 6 45:38 29
8. Beroun 20 8 5 7 35:48 29
9. Slaný 19 7 4 8 46:40 25
10. Čelákovice 20 7 4 9 28:34 25
11. Velim 20 6 4 10 53:51 22
12. Kosmonosy 19 5 5 9 24:32 20
13. Novo Kladno 18 4 5 9 34:40 17
14. Kralupy 20 3 3 14 15:62 12
15. FK Kolín B 20 3 1 16 31:63 10
16. AFK Kolín 20 1 2 17 13:99 5

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
16. kolo: Jun. Kralupy – Králův Dvůr 2:2, Kročehlavy – Zdice 3:2, Nové Strašecí – Komárov 2:3, Obříství – Velvary 2:2, Libiš – Sp. Kladno 2:0, Pš. Mělník – Tn. Rakovník 0:1, Loděnice – Brandýsek 7:1.
1. Kročehlavy 16 13 2 1 79:16 41
2. Loděnice 16 11 3 2 49:23 36
3. Pš. Mělník 16 11 1 4 55:17 34
4. Tn. Rakovník 16 10 1 5 42:21 31
5. Komárov 16 10 1 5 46:42 31
6. Zdice 16 7 2 7 42:29 23
7. Králův Dvůr 16 6 4 6 41:39 22
8. Velvary 16 7 1 8 34:43 22
9. N. Strašecí 16 5 4 7 32:35 19
10. Brandýsek 16 5 3 8 27:49 18
11. Libiš 16 5 2 9 18:37 17
12. Obříství 16 3 2 11 15:48 11
13. Jun. Kralupy 16 2 2 12 20:54 8
14. Sp. Kladno 16 1 4 11 11:58 7
Skupina B
16. kolo: Jirny – Velký Borek 4:2, Všechlapy – Čejetice 1:0, Pěčice .– Dol. Bousov 1:0, Akuma MB – Zeleneč 1:4, Kost. Hlavno – Mn. Hradiště 2:5, Byšice – Semice 4:0, Luštěnice – Krnsko odloženo.
1. Jirny 16 13 1 2 50:18 40
2. Čejetice 16 12 1 3 40:17 37
3. Pěčice 15 10 2 3 29:11 32
4. Zeleneč 16 7 5 4 48:28 26
5. Mn. Hradiště 16 7 3 6 44:26 24
6. Luštěnice 15 7 3 5 36:23 24
7. Dol. Bousov 16 7 3 6 27:29 24
8. Velký Borek 15 6 3 6 23:26 21
9. Semice 16 6 2 8 32:40 20
10. Všechlapy 16 5 4 7 31:35 19
11. Byšice 16 4 4 8 19:29 16
12. Krnsko 15 5 0 10 25:36 15
13. Akuma MB 16 3 2 11 17:53 11
14. Kost. Hlavno 16 1 1 14 11:61 4
Skupina C
16. kolo: Mirošovice – Ovčáry 3:1, Boh. Poděbrady – Sn. Poděbrady 5:0, Říčany – Veltruby 8:0, AFK Pečky – Kouřim 4:1, Český Brod – Kunice 0:0, Libodřice – D. Kralovice 2:1, Paběnice – Kluky 0:2.
1. B. Poděbrady 14 12 0 2 65:17 36
2. Kluky 15 11 3 1 53:14 36
3. Český Brod 15 11 1 3 56:21 34
4. D. Kralovice 16 9 2 5 54:30 29
5. AFK Pečky 15 9 0 6 60:30 27
6. Kunice 15 8 1 6 33:30 25
7. Sn. Poděbrady 16 6 3 7 27:37 21
8. Říčany 16 6 2 8 41:43 20
9. Kouřim 15 6 1 8 31:48 19
10. Libodřice 16 5 3 8 36:45 18
11. Paběnice 15 5 1 9 41:52 16
12. Ovčáry 16 5 0 11 45:53 15
13. Mirošovice 15 3 4 8 23:41 13
14. Veltruby 15 0 1 14 8:112 1
Skupina D
16. kolo: Milín – Týnec n. S. 1:2, Teplýšovice – Všeradice 4:1, Nový Knín – Všenory 4:0, Jílové – Benešov 2:0, Lety – Sedlčany 3:1, Sedl./Prčice – Votice 0:0, Průhonice – Petrovice 0:2. Dohrávka: Milín – Teplýšovice 4:2.
1. Jílové 15 12 2 1 56:17 38
2. Sedlčany 16 11 3 2 52:14 36
3. Votice 16 10 3 3 55:19 33
4. Lety 16 10 2 4 53:26 32
5. Nový Knín 16 9 0 7 48:37 27
6. Petrovice 16 8 1 7 36:27 25
7. Týnec n. S 16 8 1 7 30:35 25
8. Sedl./Prčice 16 6 3 7 27:29 21
9. Benešov 16 6 2 8 30:46 20
10. Všeradice 16 5 4 7 33:38 19
11. Teplýšovice 15 5 1 9 27:41 16
12. Všenory 16 4 3 9 20:55 15
13. Milín 16 4 0 12 27:44 12
14. Průhonice 16 0 1 15 12:78 1

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
20. kolo: Sedlčany – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 5:0 (mladší), Sp. Příbram – Kutná Hora 1:0, 2:0, Vlašim – Pš. Mělník 3:2, 5:1, Mn. Hradiště – Jílové 1:1, 0:3, SK Kladno B – Beroun 5:0, 3:2, Čelákovice – SK Rakovník 1:6, 2:0, Kosmonosy – Dobříš 0:0, 2:2, Lysá n. L. – Benešov 1:4, 2:1.
Starší
1. SK Rakovník 20 17 3 0 83:11 54
2. Beroun 19 15 3 1 67:18 48
3. Sedlčany 19 13 2 4 74:30 41
4. SK Kladno 19 12 3 4 62:25 39
5. Vlašim 19 11 6 2 48:19 39
6. Jílové 20 9 7 4 54:25 34
7. Mn. Hradiště 18 10 3 5 31:18 33
8. Čelákovice 20 7 5 8 33:40 26
9. Lysá n. L. 20 8 0 12 37:63 24
10. Benešov 20 6 2 12 44:44 20
11. Tn. Rakovník 20 6 1 13 26:44 19
12. Sp. Příbram 19 4 5 10 16:38 17
13. Pš. Mělník 18 4 4 10 26:45 16
14. Kosmonosy 18 4 2 12 12:44 14
15. Kutná Hora 19 3 3 13 16:48 12
16. Dobříš 20 0 1 19 17:134 1
Mladší
1. SK Kladno 19 16 3 0 78:13 51
2. Benešov 20 16 1 3 76:15 49
3. Čelákovice 20 15 2 3 74:21 47
4. Vlašim 19 13 2 4 66:13 41
5. SK Rakovník 20 13 1 6 53:15 40
6. Pš. Mělník 18 11 1 6 41:28 34
7. Beroun 19 9 2 8 51:34 29
8. Dobříš 20 8 3 9 47:48 27
9. Lysá n. L. 20 8 0 12 61:62 24
10. Jílové 20 6 6 8 37:63 24
11. Mn. Hradiště 18 5 2 11 25:58 17
12. Sp. Příbram 19 5 1 13 22:54 16
13. Sedlčany 19 4 2 13 27:63 14
14. Kosmonosy 18 3 3 12 21:65 12
15. Kutná Hora 19 4 0 15 14:92 12
16. Tn. Rakovník 20 1 5 14 6:55 8

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
16. kolo: Nové Strašecí – Beroun B 2:0 (starší), 4:1 (mladší), Velvary – Rožmitál 5:2, 2:7, Slaný – Jun. Kralupy 4:2, 1:1, Králův Dvůr – Hořovicko B 3:0, 4:1, SK Rakovník B – Mníšek p. B. odloženo, Kročehlavy – Brandýsek odloženo.
1. Králův Dvůr 15 11 1 3 36:11 34
2. Kročehlavy 14 10 2 2 38:13 32
3. Brandýsek 14 10 1 3 58:18 31
4. N. Strašecí 15 9 4 2 33:14 31
5. Slaný 15 8 2 5 46:36 26
6. Sp. Kladno 14 7 4 3 48:18 25
7. Jun. Kralupy 15 6 2 7 40:28 20
8. Velvary 15 6 2 7 38:53 20
9. Beroun B 14 6 1 7 19:38 19
10. SK Rakovník B 14 5 2 7 23:36 17
11. Mníšek p. B. 14 3 1 10 20:37 10
12. Rožmitál 14 1 0 13 30:74 3
13. Hořovicko 15 1 0 14 19:72 3
Mladší
1. N. Strašecí 15 12 2 1 71:14 38
2. Slaný 15 12 2 1 65:10 38
3. Králův Dvůr 15 10 2 3 53:23 32
4. Sp. Kladno 14 9 3 2 64:29 30
5. Kročehlavy 14 7 6 1 57:18 27
6. Rožmitál 14 6 1 7 47:42 19
7. SK Rakovník 14 6 1 7 45:51 19
8. Hořovicko B 15 6 0 9 51:47 18
9. Jun. Kralupy 15 5 2 8 30:35 17
10. Mníšek p. B. 14 4 1 9 27:58 13
11. Velvary 15 3 3 9 33:83 12
12. Brandýsek 14 2 1 11 14:52 7
13. Beroun B 14 0 0 14 9:104 0
Skupina B
16. kolo: Nymburk B – Velký Borek 1:2, 1:9, Pěčice – Libiš 1:0, 2:0, Benátky n. J. – AFK Pečky 3:1, 5:4, FC Mělník – Sadská 4:1, 4:4, Velim – Semice 0:0, 4:0, Tuchoraz – Boh. Poděbrady 6:1, 8:0, Odolena Voda – Brandýs n. L. odloženo.
Starší
1. Brandýs n. L. 14 14 0 0 71:2 42
2. Velký Borek 16 13 1 2 56:9 40
3. Pěčice 15 11 1 3 42:12 34
4. FC Mělník 16 7 6 3 29:24 27
5. AFK Pečky 15 6 4 5 39:31 22
6. Nymburk B 15 7 1 7 34:29 22
7. Sadská 16 6 3 7 33:46 21
8. Benátky n. J. 16 6 2 8 29:49 20
9. Odolena Voda 14 5 2 7 23:39 17
10. Boh. Poděbrady 16 5 1 10 20:48 16
11. Semice 16 4 2 10 22:31 14
12. Libiš 16 3 4 9 21:40 13
13. Velim 15 3 2 10 16:34 11
14. Tuchoraz 16 3 1 12 16:57 10
Mladší
1. Pěčice 15 14 0 1 87:11 42
2. Velim 15 12 1 2 49:25 37
3. Brandýs n. L. 14 10 1 3 34:17 31
4. Velký Borek 16 9 2 5 77:32 29
5. Libiš 16 9 2 5 48:22 29
6. Sadská 16 7 1 8 30:57 22
7. AFK Pečky 15 7 0 8 31:38 21
8. Tuchoraz 16 5 4 7 38:50 19
9. Benátky n. J. 16 6 1 9 32:74 19
10. Odolena Voda 14 5 3 6 28:30 18
11. Semice 16 5 2 9 42:43 17
12. FC Mělník 16 3 4 9 23:48 13
13. Nymburk B 15 3 1 11 31:62 10
14. B. Poděbrady 16 1 2 13 20:61 5
Skupina C
16. kolo: Votice – Týnec n. S. 1:10, 0:4, Benešov B – Čáslav B 8:0, 1:2, Kouřim – FK Kolín B 1:3, 0:6, Dobřejovice – AFK Kolín 2:3, 1:6, Sedl./Prčice – Uhl. Janovice 2:1, 5:1, Čerčany – Sázava 4:0, 8:0, Říčany – Malešov odloženo.
Starší
1. Týnec n. S 14 12 2 0 77:15 38
2. Benešov B 14 11 2 1 61:16 35
3. AFK Kolín 16 11 0 5 41:23 33
4. Sázava 16 8 2 6 51:45 26
5. Čáslav B 14 7 3 4 34:33 24
6. FK Kolín B 15 6 2 7 35:36 20
7. Čerčany 16 6 2 8 43:49 20
8. Říčany 13 5 3 5 20:19 18
9. Sedl./Prčice 15 5 2 8 43:45 17
10. Uhl. Janovice 16 4 1 11 27:75 13
11. Dobřejovice 13 3 3 7 37:44 12
12. Malešov 14 2 3 9 20:51 9
13. Votice 13 3 0 10 13:47 9
14. Kouřim 9 1 5 3 17:21 8
Mladší
1. AFK Kolín 16 12 1 3 68:19 37
2. Benešov B 14 11 1 2 56:19 34
3. Čáslav B 14 10 2 2 36:14 32
4. Říčany 13 8 2 3 44:16 26
5. Uhl. Janovice 16 8 1 7 36:46 25
6. Čerčany 16 6 4 6 58:42 22
7. Týnec n. S 14 7 1 6 40:26 22
8. Sázava 16 6 3 7 49:41 21
9. Sedl/Prčice 15 6 2 7 43:46 20
10. Votice 13 6 1 6 18:23 19
11. FK Kolín B 16 5 2 9 38:56 17
12. Kouřim 9 2 1 6 11:38 7
13. Dobřejovice 14 2 1 11 21:55 7
14. Malešov 14 0 0 14 15:92 0

Autor: Vlastimil Dudáček

14.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

Skupina Elán – Jožo Ráž, Vašo Patejdl a Jano Baláž.

KRÁTCE: Elán zahraje na zámku

Rodiče složitě řeší o týden delší prázdniny

Nymburk – O týden dříve zavřou Základní školy Tyršova a Komenského v Nymburce. Žákům tak začnou prázdniny už 26. června. Ředitelé obou škol museli dát dětem na poslední červnový týden ředitelské volno kvůli rekonstrukci budovy, kde je vývařovna pro 1250 školáků.

OBRAZEM: Žáci dostali vysvědčení o týden dříve

Nymburk - Již dnes se rozdávalo vysvědčení na Základních školách Tyršova (odkud jsou snímky ve fotogalerii) a Komenského v Nymburce. Důvodem je zahájení rekonstrukce budovy Hlaholu, kde se pro tyto dvě školy vaří. Slavnostně oblečené holčičky a kluci z prvních tříd předali přáníčka deváťákům, kteří byli přes veškeré patnáctileté sebevědomí malinko naměkko: vždyť dnes byli ve své škole opravdu naposledy… Pak už došlo ve třídách na klasický rituál posledního školního dne. Učitelka 1. A Václava Pletková přidávala svým prvňáčkům k vysvědčení kromě úsměvu a povzbudivých slov malé dárečky, děti jí přinášely květiny.

Deviant z Kolína se chytil do policejní pasti

Kolín – Více než dva týdny chodily ženy v Kolíně ven s obavami. Strach mnoha z nich nedovoloval pohybovat se v některých místech města bez mužského doprovodu. Muž, který přepadával ženy v Kolíně, sedí v cele předběžného zadržení. Chytil se do připravené pasti.

AKTUALIZOVÁNO

Vlaky kvůli noční bouřce nabraly až 80 minut zpoždění

Nymbursko - Silná noční bouřka, která se přehnala regionem, způsobila škody na majetku, ale také zpozdila vlaky o několik desítek minut.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies