SEDLČANY – PODĚBRADY 5:2

Poděbrady konečně dokázaly vstřelit více než jednu branku, přesto jim to na body nestačilo. Sedlčany vyhrály zcela po zásluze.

Domácí začali lépe a vypracovali si několik šancí, ale žádnou nedali, a tak platilo pravidlo nedáš – dostaneš. Z dálky se trefil Billý – 0:1. Ale stejný hráč o minutu později fauloval ve vlastním pokutovém území a domácí z penalty vyrovnali. A poté devět minut před přestávkou skóre po rohu otočili.

Během prvních deseti minut druhé půle Sedlčany přidaly další dvě trefy a rozhodly o osudu zápasu. Pátou branku vstřelily v nastaveném čase, mezi tím alespoň upravil skóre z penalty Holý. „Takto se o udržení nehraje," vystihl výkon Poděbrad střelec první branky Martin Billý.

Branky Bohemie: 16. Billý, 71. Holý (z PK). Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:4. Diváci: 110. Poločas: 2:1.
Poděbrady: Podrázský – Billý, Suchánek (58. Brtek), Kubánek, Voříšek (50. Helmich) – Jirásek, Rulc, Buryánek, Novák (83. Salava) – Martínek, Holý.