Semice – Ostrá 0:1

Derby asi nijak nenadchlo. V prvním poločase byli lepší hosté, tlačili se dopředu, ale měli jedinou vyloženou šanci už v první minutě. Domácí ožili na začátku druhé půle, kdy přišel do hry Holan a rázem byly i Semice nebezpečné. Po hodině hry provedl trenér Ostré tři změny a hosté byli zase aktivnější.

Zápas rozhodl jediný gól. Nešťastnou tečí si poslal míč do vlastní brány Štěpán Jareš. Smůla pro bojovný domácí tým.

„Za bojovnost jsme si nějaký bod zasloužili. Od soupeře jsme čekali víc. Když přišel Holan, tak jsme to rozběhali a získali jsme sebevědomí. Rozhodla náhodná branka," uvedl semický kouč Pavel Jareš.

„V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem. Mohlo to být po půli tři nula. Semice pak ožily po příchodu Holana, patnáct minut nás zlobily. Po vystřídání jsme se zase dostali do hry," řekl k derby kouč vítězného celku Jiří Kafka.

Branka: 79. vlastní Š. Jareš. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: Holan, Pavliš, Bříza, Neuhausel, Koštíř – Hochmeister, Málek, Moudrý, Herzán. Diváci: 280. Poločas: 0:0.
AFK Sokol Semice: Štrupl – Duška (82. Kavka), Bříza, Novotný, Neuhausel – Švarc, Pavliš, Š. Jareš, Horejc – Koštíř, Souček (46. Holan, 71. Šimek).
Sportovní sdružení Ostrá: Malina – Kouba, Hochmeister, Bureš, Bejbl – Kamlach (60. Poběrežský, 85. Sirový), Moudrý, Knobloch (60. Málek), Müller (60. Nedorost) – Petlička (82. Herzán), Vobořil.

Rozsáhlé ohlasy obou trenérů čtěte ve středečním tištěném vydání Nymburského deníku.