Čelákovice se hodně trápily, doma uhrály pouze remízu

Čelákovice – Fotbalisté Unionu Čelákovice prodloužili svoji sérii bez vítězství už na pět zápasů. V jedenáctém kole krajské I.A třídy na svém trávníku pouze remizovali s celkem Zelenče.

21.10.2014

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

ČELÁKOVICE – ZELENEČ  1:1

Galovič otevřel skóre už po třinácti minutách, ale nakonec to stačilo jen na bod. Domácí po dvaceti minutách vyklidili střed pole a hosté začali být aktivnější. Ve 43. minutě zahrával Union trestný kop, nic z toho nebylo, naopak z brejku vyrovnal Plachý, který šel sám na brankáře Skuhravého. Ve druhém poločase se moc zajímavého neudálo, dvě velké šance měla Zeleneč.

„Nakonec byly s bodem spokojeny asi oba týmy. Ale musím uznat, že pro nás je to ztráta," uvedl sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

Branky: 13. Galovič – 43. Plachý. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.
Union Čelákovice: F. Skuhravý – Lánský, Homola, Magada, Sysel – Dosoudil, R. Skuhravý st. (66. Koch) – Pánek, Dalekorej, Gaži – Galovič (78. Sabo).

Zmrazit houby? Ano, ale nakrátko, radí hygienici

Praha – Možná s tak trochu babičkovskou radou se v pátek obrátili na veřejnost pražští hygienici.

Na železničních tratích na cestující čekají výluky

Kolínsko – Prázdniny jsou v plném proudu a spoustu lidí volí jako dopravní prostředek za svými prázdninovými toulkami vlak.

OBRAZEM: Hrabalovská výstava láká do pivovaru

Nymburk - Bohumil Hrabal byl Maďar, který náhodou psal česky. To s nadsázkou tvrdí skupina maďarských umělců nazvaná Kruh přátel Černého vola, která si klasika české literatury neodmyslitelně spjatého s Nymburkem oblíbila natolik, že tvoří v jeho duchu. A nejen literární dílka. Obrazy, plastiky, sochy, zajímavé objekty. To vše je nyní až do 26. srpna k vidění ve sladovně pivovaru, kam zmíněná skupina umělců přijela instalovat svoji výstavu nazvanou Momentky z Hrabalovy galaxie.

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.