ČÁSLAV B – POLABAN   3:2

Půl hodiny hráli hostující fotbalisté dobře a vytěžili z toho branku, kterou dal z pokutového kopu Bobek. Domácí ale do přestávky vyrovnali a začínalo se od začátku.

Rezerva Čáslavi pak udeřila dvakrát během sedmi minut a zdálo se, že je rozhodnuto. Patnáct minut před koncem ale udělal ze zápasu drama Bobek, který se trefil podruhé v zápase. Na vyrovnání se už hosté nezmohli.

Polaban ale navíc přišel o brankáře Skuhravého, který ze hry odstoupil po souboji s domácím útočníkem. „Vypadá to na poškozené vazy," uvedl nymburský hráč František Farkaš.

Branky: Ryšán, Maxa, Špičák – Bobek 2 (1. z PK). Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Skuhravý (26. Janura) – Bobek, Horňák, O. Jech, Nedorost – Lukavec, Mikluščák, Farkaš (65. Nepovím), J. Jech (69. M. Novotný) – Grospič, Mareš.