Poříčany – Nespeky 3:1

„Zápas jsme začali velmi dobře. V 5. minutě jsme mohli vést 2:0. Bohužel se tak nestalo. Naopak na druhé straně přišla penalta pro hosty, ovšem vynikající Janocsko bravurně chytl. Poté přišel trest pro hosty, kdy v 15. minutě Gajdasz zavěsil za háčky na 1:0. Do poločasu jsme mohli přidat další branky, bohužel to nevyšlo. Druhý poločas jsme začali velmi dobře. Branku jsme ale po dvou šancích nedali. Tak přišel trest. Hosté z ojedinělé akce vyrovnali. Nerozhodný stav netrval dlouhou. V 60. minutě se do vzduchu pověsil Touš. Za dalších deset minut nám pojistil vedení Nádeníček. Mužstvo ukázalo charakter a dokázalo urvat tři body. Jediné, co mě mrzí, že výsledek měl skončit daleko větším rozdílem,“ popsal utkání trenér domácích Zdeněk Šmejkal.

Branky: 15. Gajdasz, 60. Touš, 72. Nádeníček – 53. Iheanacho. ŽK: 5:2. Diváci: 270. Rozhodčí: Burian. Poločas: 1:0. Poříčany: Janocsko – Zdeňka, Šmidrkal (72. Hamada), Touš, J. Puk, Gajdasz (79. Grábner), O. Puk, Nádeníček (88. Holler), Červený (61. Prejsek), Janda (86. Černý), Vild. (ps)