Nymburk hned v úvodu sezony velkého favorita zaskočil domácí těsnou výhrou 76:74. V odvetě už si na něj ale hráči Kubaně dávali velký pozor. Přesto český mistr vstoupil do utkání velmi dobře a aktivní obranou nutil soupeře ke ztrátám. Krasnodar tak dal za první čtvrtinu jen třináct bodů.

Do druhé části však domácí vstoupili šňůrou 12:0 a převzali vedení. Nymburk se sice nevzdával a ještě do poločasu se držel ve hře, jenže měl velký problém prosazovat se přes obranu Krasnodaru, který ve druhé půli odskočil na 15 bodů a rozhodl. Prohru neodvrátila ani přesná střela Michaela Dixona přes tři čtvrtiny hřiště.

V poslední části už trenér Ronen Ginzburg šetřil opory na klíčové středeční utkání Poháru FIBA Europe se Sofií, ve kterém Nymburk nutně potřebuje vyhrát. Krasnodar toho využil a v posledních minutách navýšil náskok.