Sadská držela krok tři čtvrtiny

PODĚBRADY -V 10. kole Mattoni NBL prohrála Sadská s Prostějovem.

5.11.2007

Basketbalisté Sadské drželi s Prostějovem krok třicet minut, pak ale prohráli.Foto: DENÍK/Tomáš Koníček

Sadská – Prostějov 76:87

Ještě před poslední čtvrtinou byl stav zápasu nerozhodný. Pak se ale projevil širší kádr favorita z Prostějova a ten Sadskou v poslední části přehrál o 11 bodů. Sadské v závěru chyběli všichni dlouzí, kteří se vyfaulovali.

Body: Špička 16, Stria 16, Mujagič 15, Procházka 9, Šušák 9, Hubálek 6, Harrison 3, Horák 2 - Tomaszek 20, Bojič 20, Pavlík 15, Ames 14, Votroubek 8, Bosák 6, Kunst 2, Novák 2,

Trojky: 23/5 - 17/5. TH: 33/21:43/24. Doskoky: 30:38. Chyby: 31:32. Pět chyb: 33. Harrison, 35. Špička, 36. Šušák, 40. Mujagič - 27. Bojič, 30. Bosák.

Rozhodčí: Vrážel, Vondráček, Kapl. Diváků: 152. Nejlepší hráč: Bojič. Čtvrtiny: 17:19, 16:21, 26:19, 17:28.

5.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Zdeněk Troška představil nový film.

KRÁTCE: Setkání se Zdeňkem Troškou i odemykání Mrliny

Luděk Zelenka (vpravo) při komentování zápasu ve Velimi s Vlastimilem Vláškem.
50

Luděk Zelenka před Velimskými smekl

Ochotníci zahrají v sadském kině

Sadská - Kkajská přehlídka ochotnických divadelních souborů Klicperovy divadelní dny Sadská 2017 se uskuteční v sále kina.

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.