U17 A – extraliga

BC Nový Jičín – BCM Nymburk  71:69. V zápase, který mohl hostům s předstihem zajistit účast v play off, zaspali začátek a po několika minutách prohrávali 11:2. Pak se však vzpamatovali a po zbytek poločasu byli jasně lepší týmem. V závěru už byl rozdíl desetibodový, ale Nymburku se alespoň podařilo zlepšenou koncovkou stlačit rozdíl na dva body a zajistit si tím lepší vzájemný zápas pro případ rovnosti bodů.  (body Nymburka: Bubeník a Kolář 19, Kurka 12, Sarna 6, Ivan 5, Šiler a Svoboda 3).
Orli Prostějov – BCM Nymburk 64:56.  Po nepovedeném prvním poločase, kdy hosté ztráceli mnoho míčů a nedokázali proměnit ani vyložené pozice, se ve třetí čtvrtině vrátili ke své hře z posledních utkání a otočili vývoj utkání. Čtyři minuty před koncem vedli o šest bodů, nakonec kvůli několika chybám prohráli. (Bubeník 22, Kolář 10, Kurka 8, Sarna 7, Mráz 4, Šiler, Nečas a Ivan 2).

Žáci U14 – extraliga

BK Plzeň – BCM Nymburk U14 78:55 (body: Vejvar 16, Pavlíček 6, Rylich 6, Valenta 5, Vrchota 4, Bubeník 4, Nedbalý 3, Adamec  3, Mareš 3, Špelda 2, Havelka 2, Holoubek  1).
BK Klatovy – BCM Nymburk U14 31:78 (Mareš 20, Bubeník 15, Vejvar 14, Bíma 8, Vrchota 6, Rylich 5, Adamec 4, Holoubek  4, Špelda 2).

U17B – krajský přebor

Basketball Pečky – BCM Nymburk B 57:92.

Ženy – krajský přebor

Mladá Boleslav – Nymburk 72:45 (Pinterová 13, J. Michlová 8, K. Michlová 7, Müllerová, Kavková po 5, Vlasáková 3).
Slaný – Nymburk 58:72 (Havlíková 20, Kavková 15, K. Michlová, Kubinová po 7, Vlasáková 4, J. Michlová 3, Jonášová  2).