Sadská – Nymburk 60:54

První zápas v Sadské ale potvrdil, že jakákoli prognóza může být lichá. Nymburské hráčky vstoupily do zápasu bez respektu, brzy se ujaly vedení a na sadské jakoby padla „deka“. Povinnost zvítězit v domácím prostředí jim svazovala nohy. Nedařily se kombinace, obranou soupeřky procházely, jak se jim chtělo, jasné šance se nedařilo proměňovat. Po první čtvrtině (12:27) se zdálo, že je o zápase rozhodnuto. Publiku se neustálým povzbuzováním v dalších částech podařilo sejmout balvan nervozity z domácích a ty začaly postupně náskok soupeřek stahovat až do konečného otočení výsledku ve prospěch Sadské 60:54.

Nymburk – Sadská 21:69

Sadská nastoupila v druhém vzájemném souboji na palubovku sebevědomě a po počátečním oťukávání se zakousla do soupeře tak, jak to předvedla při výhře nad vedoucím týmem soutěže před vánocemi. V poločase vedla již 35:11 a o výsledku bylo rozhodnuto. Soustředěnou obranou nutily sadské hráčky soupeře k nepřipraveným střelám v posledních sekundách útoku, získávaly snadné míče a pouštěly se do rychlých protiútoků. Konečný výsledek 69:21 pro hosty byl jen obrazem dění na palubovce.

Pořadí: 1. Olomouc 23 bodů, 2. Stud. Pardubice 22, 3. Sadská 21, 4. Žďár 20, 5. Havířov 20, 6. Ostrava B 20, 7. Příbor 17, 8. Nymburk 16, 9. Olomouc B 15, 10. Kyjov 14, 11. Ostrava C 13, 12. Pečky 12.