Pardubice – Poděbrady 90:79

V první čtvrtině byla pardubická obrana děravá jak řešeto, a tak není divu, že domácí neustále dotahovali náskok soupeře. To, co se jim nepovedlo v první části, dokázali za minutu a půl druhého kvartálu, kdy se poprvé dostali do vedení. Stále však zbytečně kazili a Poděbrady zůstávaly ve hře o dobrý výsledek. Odpor Středočechů trval až do závěrečné čtvrtiny, ve kterém se projevil širší a kvalitnější kádr Synthesie.

Body: Hampton 25, Wright 17, Marek 15, Arnold 13, Tóth 7, O. Peterka, Sýkora a Miloš po 3, Bohačík a Pospíšil po 2 – Stria 20, Castleberry 15, Páleník 14, Beneš 13, Horák 9, Nuber 6, Sýkora 2. Rozhodčí: Hruša, Kapl, Kučera. Trojky: 9:4. TH: 27/19 – 19/17. Fauly: 15:22. Pět chyb: 39. Marek – 31. Nuber, 38. Castleberry. Doskoky: 26:21. Diváci: 13160. Nej. hráč: Hampton.